Sauna ozonowa - Fox Life Booster
Cechy szczególne:
- zaawansowana technologia gwarantuje uzyskanie rewelacyjnych efektów przywracających naturalny blask i witalność włosów
- ultradźwiękowe urządzenie wytwarza zjonizowaną mikro mgłę, która wspomaga wnikanie produktów pielęgnacyjnych do wnętrza włosów lub skóry głowy.
- zakres temperatur mgły: od temperatury pokojowej do 60° C
- 4 zakresy stopnia nawilżenia
- funkcja COOLING: chłodzenie włosów po zabiegu w celu domknięcia łusek włosów i utrwalenie procesu pielęgnacji
- funkcja OZON: dezynfekcja i oczyszczenie skóry głowy i włosów po zabiegach chemicznych, wspomaga ukrwienie skóry głowy, stymuluje wzrost włosów.
- w pełni z automatyzowane funkcjonowanie urządzenia powoduje iż użytkowanie nawilżacza jest bardzo łatwe. 3 programy automatyczne. Funkcje manualnych ustawień.

Ultradźwiękowa Mgła = mikro mgła z wysokim współczynnikiem przenikania
Technologia Ultradźwiękowej mgły jest wykorzystywana przez Fox Life Booster do wytwarzania ogromnej ilości jonów ujemnych i mikrocząsteczek mgły.
Rozmiar cząsteczek mgły waha się od 1 do 10 µm (mikrometr) i są mniejsze od regularnych cząsteczek pary wodnej generowanej przez technologie stałej pary wodnej. Małe cząsteczki mgły wodnej z łatwością przenikają przez pory w głąb skóry i do wnętrza włosów. Dzięki dużej ilości jonów ujemnych i wilgoci, skóra i włosy staje się odświeżone i odpowiednio nawilżone. Równocześnie, zabieg ułatwia wchłanianie przez skórę i włosy, minerałów, witamin i składników zawartych w stosowanych produktach kosmetycznych przywracając im naturalny blask i nawilżenie.